مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

ابتدا درخواست خود را به واحد ساخت تیزر تبلیغاتی ارسال کنید. برای این منظور می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل و یا شماره تلفن های شرکت به سمع و نظر کارشناسان مربوطه برسانید.

کارشناسان نصر با توجه به نوع کسب و کار شما بهترین پیشنهادات را در زمینه ساخت و تهیه تیزر تبلیغاتی به شما خواهند داد و نقشه کار را برای شما ترسیم خواهند کرد.

در مرحله ی بعدی پس از نهایی سازی و انجام توافقات اولیه ، قرارداد ساخت تیزر تبلیغاتی با شما بسته شده و کار ساخت تیزر با توجه به نوع تیزر، قیمت گذاری و زمان بندی می گردد.

در انتهای کار نیز بعد از انجام مراحل تولید فایل نهاییِ تولید شده با فرمت MP4 و کیفیت FHD به شما تحویل داده میشود و تا شما بازبینی کرده و در صورتی که ایرادی در کار وجود دارد برای برطرف شدنِ آن ایراد از پشتیبانیِ نصر استفاده کنید.

تیزر چیست و اهمیت آن چقدر است؟

طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی یک روش کاملا ایده آل برای معرفی و شناساندن محصولات یا خدمات شماست. اما قبل از اینکه به فکر ساخت تیزر تبلیغاتی بیافتید چند سوال مهم مطرح است:

  • بسترهای تبلیغاتی کسب و کار من برای عرضه محصولات و خدمات چیست؟
  • چه نوع تیزری برای معرفی محصول یا خدمات کسب و کارم مفید است؟
  • بسترهای نمایش تیزر ساخته شده کجاست؟ نمایشگاه؟تلویزیون؟شبکه های اجتماعی؟

تبلیغات فقط حضور نیست! نوع تبلیغ ، هدف از تبلیغ و پیام تبلیغ باید مشخص گردد تا بتوان بسته به آنها، تبلیغاتی موثر انجام داد. پس از تعیین این موارد، باید بر اساس نوع مخاطبانمان، نوع تبلیغ را مشخص کنیم و در آخر با توجه به بسترهای نمایشی، پلن تبلیغاتی خود را برنامه ریزی کنیم.

اگر در تولید تیزر تبلیغاتی موارد بالا مشخص نباشند، پیش بینی می شود نتیجه ی تبلیغ مایوس کننده باشد. اما جای نگرانی نیست!! کارشناسان گروه نصر در کنار شما هستند تا در زمینه های تبلیغات ویدئویی و ویدئو مارکتینگ، مشاوره های اختصاصی و جامعی به شما بدهند.

مشاوره ساخت تیزر تبلیغاتی کاملا رایگان است. پس اصلا نگران نباشید، اگر قصد ساخت تیزر تبلیغاتی را دارید می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

۰۹۱۶۸۸۸۵۸۸۲

ساخت فیلم های تبلیغاتی برای بیلان کاری مراکز و شرکت ها

تهیه یک فیلم از فعالیتهای یک ارگان یا اداره یا یک بخش کوچک ،  در کلیه زمینه های  فرهنگی ، اقتصادی ، عمرانی و … که در یک مدت زمان ایجاد شده باشد . هر شرکتی برای معرفی خود می تواند از خدمات ساخت فیلم تبلیغاتی استفاده کند. با داشتن یک فیلم یا تیزر کوتاه از خدمات خود می توانید مخاطبان بیشتری را با برند خود آشنا کنید.

ساخت فیلم های تبلیغاتی از کسب و کارهای کوچک و بزرگ

کسانی که دارای کسب و کارِ خاصی هستند قطعا نیازمند تبلیغات خواهند. برای دیده شدن محصولاتِ خود و و حضور پر رنگ در عرصه ی کار و فعالیت قطعا تبلیغاتِ موثر نیاز است. در این باره نیز نگران نباشید. نصر در کنار شماست و کارشناسانِ ما آماده دادنِ مشاوره ی رایگان به شما هستند.

تعرفه ها و کلاس های ساخت تیزر


قیمت پایه


مدت زمان ساخت

مدت زمان خروجی نهایی

فرمت و ابعاد تیزر

استانداردهای پخش صداوسیما

استفاده از گوینده حرفه ای

تدوین تخصصی | اصلاح رنگ

تیم کارگردانی و تولید متخصص

استفاده از موشن گرافیک

سناریوی اختصاصی

استفاده از بازیگر

کلاس  Eco

از ۱ میلیون

تومان

از ۵ روز

تا ۶۰ ثانیه

FHD-MP4

کلاس C

از ۳ میلیون

تومان

از ۱۵ روز

تا ۶۰ ثانیه

FHD-MP4

کلاس B

از ۵ میلیون

تومان

از ۳۰ روز

تا ۹۰ ثانیه

FHD-MP4

کلاس A

از ۷ میلیون

تومان

از ۳۰ روز

تا ۱۲۰ ثانیه

FHD-MP4

در صورت نیاز

پاسخ به برخی سوالات

کافی است ابتدا جداول تعرفه  را بررسی نمایید تا نسبت به نوع پروژه‌ی مناسب خود و حدود هزینه‌های آن آگاهی پیدا کنید. سپس از طریق فرم سفارش که در زیر همین صفحه قرار دارد سفارش اولیه خود را ارسال نمائید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و ما با دریافت بریف و اطلاعات پروژه شما پیشنهادات اولیه‌ی خود را آماده کرده و برای شما ارسال میکنیم. پس از آن با برگزاری جلساتی به بررسی روند انجام پروژه خواهیم پرداخت و مراحل آن را برنامه ریزی خواهیم کرد.

کارگروه (فیلم و هنر) که یکی از زیر مجموعه های گروه نصر به شمار میرود، برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی ۴ کلاس متفاوت قیمت در نظر گرفته‌ است. کلاس A با بالاترین سطح کیفی و سناریوی خلاق حداقل ۷میلیون تومان و کلاس Eco با حداقل قیمت ۱ میلیون تومان برای پروژه‌های کوچک که در زمان بسیار کم تولید می‌شوند در نظر گرفته شده است. همینطور کلاس های B و C هم حداقل هزینه‌ای برابر با ۳ و ۵ میلیون تومان خواهند داشت. توضیح کامل هرکدام در جدول تعرفه درج شده است. در نظر داشته باشید که این تعرفه تقریبا یک سومِ قیمتِ کنونی ساخت تیزرهای تبلیغاتی است که ما به دلیل رسالت فرهنگی که برای خود قائل هستیم با این میزان پروژه های خود را میسازیم.

ساخت یک تیزر تبلیغاتی بسته به پیچیدگی سناریو و وسعت تولید بین ۱۵ روز تا ۶ ماه زمان نیاز خواهد داشت. این مورد در ابتدا و طی جلسات هماهنگی و بریف به اطلاع شما خواهد رسید.

فرم سفارش ساخت تیزر

  • لطفا در این قسمت یک معرفی کامل از شرکت، سازمان، مجموعه ، کسب و کار، محصول و هر آن چیزی که نیاز میدانید ارائه نمانید. (کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت)

گروه نصر با بهره گیری از گروه های فعال و با تجربه رسانه ای، اعم از گرافیست ها، طراحان وبسایت، گویندگان، سازندگان فیلم و مستند و…میتواند نیازهای تولیدیِ مخاطبان را تامین کند.

هم اکنون از ما بخواهید؛