وبسایت چیست؟

خیلی راحت به شما بگیم، وبسایت که با نام های دیگه ای هم مثل وبگاه،تارگاه و تارنما هم شناخته میشه در واقع مجموعه ای از صفحاتِ وب به حساب میاد که این فایل ها بر روی یک هاست و وب سرور بارگزاری میشن و بعدشم توسطِ یک دامنه ی اینترنتی (مثلا: www.nasrg.ir) فراخوانی میشن و توسط کاربران مختلفی در سطحِ جهان قرار میگیرن.

اساسا سایت شما سه بخش داره

و اما بخش سوم در واقع قسمتی هست که اصل هزینه ها و کار سایت شما رو تشکیل می ده و اون بخش مربوط به فایل ها و اطلاعات پیاده سازی و طراحی نرم افزاری سایت شماست. این بخش از مجموعه ای از مجموعه از فایل ها و دیتابیس ها و تنظیمات امنیتی و… تشکیل شده است که در درون هاست یا فضای میزبانی شما قرار می گیرد.

فضای میزبانی جایی هست که اطلاعات سایتتون داخلش قرار می گیره، در واقع چون سایت شما باید به اینترنت وصل باشه تا بتونید ببنیدش و استفاده بکنید باید بخشی از فضای یک سرور رو به اون اختصاص بدهیم، که برای این کار ما باید یک مبلغی را بابت اجاره پرداخت کنیم، و ما اون رو تهیه می کنیم و مدیریتش می کنیم و سال اول هم اجارش رایگانه!!!!! پس برید قهوه تونو بخورید و نگران چیزی نباشید.

دامنه (Domain name) در واقع نامی هست که وب سایت شما از طریق اون قابل دستیابی خواهد بود. به‌طور کلی یک آدرس اینترنتی، از دو بخش دامنه و پسوند تشکیل شده‌. آدرس سایت شما یا همون دبلیو دبلیو دبلیو دات فلان دات کام، که به دیگران میدین یا روی کارت ویزیتتون چاپش می کنید هست، ما براتون ثبتش می کنیم و راهنمایی می کنیم تا یک آدرس خوب و کوتاه و مناسب انتخاب بکنید.

روند طراحی سایت توسط گروه نصر

از طریق فرم ثبت سفارش جزئیات پروژه رو برای کارگروه طراحی وبسایت گروه نصر ارسال می کنید و کارشناسان ما بعد از بررسی پروژه شما، بهترین طراح و سبک طراحی به لحاظ فریم ورک و سیستم رو انتخاب می کنند و سپس درخواست شما ارجاع می شه به طراحی کاربلدی که قبلا مراحل سخت گزینش ما رو گذرونده و می تونه پروژه شما رو اصطلاحا هندل کنه.

بعد از ارجاع به طراح، شخص طراح با توجه به پروژه شما فایل تحلیل نرم افزاری، زمان تحویل و قیمت رو مشخص می کنه.

فایل تحلیل نرم افزاری: این فایل بر اساس خواسته های شما تنظیم و در قالب PDF ارائه می شود، در آن تمامی المانهای سایت به تصویر کشیده می شوند و عملکرد سایت تشریح می شود. در واقع این فایل نمایی کامل از سایت شماست قبل از طراحی. که هزینه ها و طراحی سایت براساس این فایل صورت می گیرد.

بعد از اینکه تحلیل را هماهنگ کردید و زمان و مبلغ تعیین شده مورد تایید شما بود به طراح اطلاع می دهید تا کار رو شروع کند بعد از پرداخت نصف مبلغ تعیین شده طراح کار را شروع می کند.

تمامی این کار ها در پنل و تحت کنترل کارشناسان ما صورت می گیرد.

با رسیدن تاریخ مقرری که با کارشناس توافق کردید اولین پیشنمایش سایت رو می بینید و پس از بررسی کار طراح، اصلاحات سایت رو به طراح اطلاع می دهید، تا انجام بشه، انجام اصلاحات تا دو بار قابل انجام خواهد بود.

اصلاحات شما با توجه تحلیل ابتدایی انجام می شود که با طراح توافق کرده اید. لذا اگراصلاحی بخواهید که در تحلیل در این مورد صحبتی نشده باشد، باید بگذارید تا پروژه تکمیل بشود سپس درخواست بدهید تا مورد به سایت اظافه بشود.

اصلاحات شامل موارد زیر می تونند باشند:

  1. ایرادات در سیستم مدیریت متناقض با تحلیل نرم افزاری
  2. ایرادات در ظاهر سایت متناقض با تحلیل نرم افزاری
  3. ایرادات در سرعت سایت
  4. ایرادات در جایابی المان ها

بعد از اینکه شما طراحی انجام شده رو تایید کنید فاکتور نهایی که نصف دیگر هزینه برآورد شده است، صادر می شه و بعد از پرداخت، رمز و فایل های آموزشی در اختیارتون گذاشته میشه.

تا یک ماه پشتیبانی بی قید و شرط داریم که مربوط به مشکلات کارکردی در سیستم سایت و یا بهم ریختگی بعد از تحویل می شود و بعد از اون هم تا یک سال پشتیبانی هاستینگ شما که مربوط به قطع و وصل و نسخه پشتیبان سایت است را برای شما فراهم می کنیم لذا نگرانی از هیچ بابت نخواهید داشت.

تا زمانی که بخواهید می توانید با توجه به قابلیت های موجود هر چیزیکه بخواهید رو به سایتتون اظافه کنید، مثلا دو سال بعد از تحویل سایت بخواهید امکان ورود دو مرحله ای رو اظافه کنید، کافیست درخواست بدهید تا ما برای شما فراهم کنیم.

برخی نمونه کارهای نصر

سفارش طراحی سایت

گروه نصر با بهره گیری از گروه های فعال و با تجربه رسانه ای، اعم از گرافیست ها، طراحان وبسایت، گویندگان، سازندگان فیلم و مستند و…میتواند نیازهای تولیدیِ مخاطبان را تامین کند.

هم اکنون از ما بخواهید؛